انواع اقامت و مهاجرتشهروندی ترکیهمشاوره و خرید ملک

خرید ملک در ازمیر ترکیه

گروه مشاورین ایران ترکیه، یکی از کامل ترین گروه های تخصصی استان ازمیر جهت ارائه تمامی آنچه شما هموطنان گرامی برای سفر , مهاجرت و یا زندگی در ازمیر بدان فکر می کنید، میباشد.

طی سال های اخیر، خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان افزایش یافته. مهمترین دلایل آن بهره مندی از مزایای فوق العاده آن است که میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • اخذ آسان شهروندی و پاسپورت ترکیه
 • برخورداری از مزایای قدرتمند پاسپورت ترکیه (در سال 2021  پاسپورت ترکیه با امتیاز 97 در رتبه 23 جهان قرار گرفته است. ویزای رایگان برای 54 کشور دنیا و ویزای در زمان رسیدن برای 43 کشور)
 • نزدیکی فرهنگی و جغرافیایی دو کشور و پروازهای 2-3 ساعته
 • دارا بودن موقعیت جغرافیایی قوی اقتصادی و استراتژیکی
 • وجود سرمایه گذاران بیشمار مستقل از اقصی نقاط جهان
 • کم بودن هزینه های جاری در ترکیه نبست به کشور های آمریکایی و اروپایی
 • مراکز تفریحی و سرگرمی با گردشگری بالا، مناطق ساحلی و دریای مدیترانه ، دریای سیاه و …
 • سیستم حمل و نقل عمومی عالی

 

شهر ساحلی ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه با چهار میلیون و نیم جمعیت و قدمتی سه هزار ساله

انتخاب شهر مناسب

اما انتخاب شهری مناسب در ترکیه بسیار مهم و ضروری است. پیشنهاد ما شهر زیبای ازمیر میباشد.

شهر ازمیر واقع در منطقه غربی آناتولی، سومین شهر بزرگ کشور ترکیه است و از نظر وسعت و جمعیت بعد از شهر استانبول و شهر آنکارا قرار می گیرد.

ازمیر به داشتن مردمانی با فرهنگ بالا در بین تمام شهرهای ترکیه مشهور است. همچنین به عنوان قطب گردشگری ترکیه و دارا بودن چندین شهرک صنعتی موقعیتی ممتاز در بین شهرهای ترکیه دارد. زندگی در ازمیر به دلیل بهره مند بودن این شهر از امکانات رفاهی بالا بسیار راحت میباشد.

قرار گرفتن شهر زیبای ازمیر در کنار دریا و کوه ، باعث ایجاد شرایط آب و هوای بسیار عالی و سالم شده است . تقریبا 8 ماه از سال هوای معتدل بر این شهر حاکم می باشد .

ازمیر، یکی از امن‌‌ ترین شهرهای ترکیه با سیستم حمل و نقل عمومی عالی شامل قطار شهری ، کشتی ،تراموا ،اتوبوس و … است.

گروه مشاورین ایران ترکیه، یکی از کامل ترین گروه های تخصصی استان ازمیر جهت ارائه تمامی آنچه شما هموطنان گرامی برای سفر , مهاجرت و یا زندگی در ازمیر بدان فکر می کنید، میباشد.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی راجع به شهر ازمیر اینجا کلیک کنید.

خرید خانه

فروش اموال غیرمنقول (خانه، زمین، مغازه و مستغلات) به خارجی ها در ترکیه مجاز است.

برای جلوگیری از هر نوع کلاهبرداری به هنگام خرید خانه با مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و اراضی استانها یا اداره ثبت زمین، در رابطه با مالکیت خانه مورد نظر، وضعیت حقوقی آن، وجود یا عدم وجود هر گونه وثیقه و یا شرح بر روی آن، کسب اطلاعات کنید. فروش اموال غیر منقول در ترکیه (خانه، زمین، مغازه و مستغلات) تنها در دفاتر ثبت اسناد و املاک انجام می گیرد. پس از توافق با مالک برای خرید ملک مورد نظر به دفاتر ثبت اسناد و املاک مراجعه کنید. توجه داشته باشید که انجام هر گونه خرید و فروش در جایی دیگر به غیر از دفاتر ثبت اسناد و املاک هیچ گونه وجهه و پشتوانه قانونی ندارد.

مسلما بررسی تمامی نکات ذکر شده برای یک فرد خارجی که به تازگی وارد ترکیه شده است امکان پذیر نیست، گروه مشاورین ایران ترکیه تمامی جوانب و خطرات احتمالی در زمان انتقال سند را قبل از انجام معامله کنترل و بررسی خواهد کرد.

پروسه خرید ملک

خرید ملک در ترکیه پروسه ای پیچیده و در عین حال بسیار حساس است. گروه مشاورین ما با همراهی کارشناسان زبده در زمینه املاک و مستغلات و وکلای حقوقی و مالی خود این پروسه را به بهترین و مطمئن ترین راه ممکن برای شما انجام خواهد داد.

 • مشاوره جهت ارائه بهترین پیشنهادهای ممکن بر اساس دیدگاه و نظرات شما
 • توافق مالی (مابین خریدار و فروشنده) و تنظیم قرارداد اولیه
 • افتتاح حساب بانکی (دولتی) جهت انتقال وجه
 • انجام امور اداری انتقال سند
 • تحویل ملک و انتقال امتیاز انشعابات آب، برق و گاز
دکمه بازگشت به بالا
تماس مستقیم
گروه مشاورین ایران ترکیه
سلام
چطور میتونیم کمکتون کنیم؟
لطفا با ارسال پیام از طریق گزینه های زیر (واتس آپ یا تلگرام) با ما در تماس باشید.
کارشناسان و مشاوران ما در ساعات اداری به وقت ترکیه، پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. ولی شما می توانید پیغام خود را در ساعات غیر اداری نیز ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.
با سپاس
گروه مشاوران ایران ترکیه